Přeskočit na obsah

Balíček energie Enervit na míru!

Využijte nabídky od značky Enervit i letos! Vyberte si při online registraci energetický balíček podle toho, kolik času strávíte na trati. V nabídce jsou balíčky v rozmezí od 1,5 – 4 hodin, které vám pokryjí energii během závodu. Svůj balíčky si vyzvednete u stánku Enervit při vyzvednutí svého startovního čísla.

Jste již registrovaní? Nevadí, objednejte si balíček emailem na pavel.landa1@gmail.com, pošleme vám informace, jakým způsobem ho můžete zaplatit, aby na vás balíček energie čekal na startu a už jste se nemuseli o nic starat.

Kompletní přehled balíčku pro podporu energie, síly, vytrvalosti a dobrého výsledku najdete zde.

Další produkty značky Enervit můžete zakoupit na místě u stánku Enervit umístěného u registrací již v pátek a samozřejmě v sobotu. Produkty a iontové nápoje Enervit na vás budou čekat i na Fanpointu v Horoměřicích a na občerstvovací stanici v Zákolanech, v menze při výdeji cílového jídla i mezi cenami pro umístěné.

Značka Enervit nabízí širokou škálu energetických výživových doplňků, které vás ochrání před pocitem hladu, bleskově dodají energii a vytáhnou vás z krize.

ENERVIT – Výživové plány (balíčky) – ceník

BALÍČKY:

  • ENERVIT Výživový plán 1,5 hodiny – 319,-Kč
  • ENERVIT Výživový plán 2 hodiny – 349,-Kč
  • ENERVIT Výživový plán 2,5 hodiny – 389,-Kč
  • ENERVIT Výživový plán 3 hodiny  – 449,-Kč
  • ENERVIT Výživový plán 3,5 hodiny – 489,-Kč
  • ENERVIT Výživový plán 4 hodiny – 549,-Kč
Nahoru