Přeskočit na obsah

BRIGÁDA

Pomocníci a organizátoři jsou nedílnou součástí každé sportovní akce včetně té naší. A právě proto si zájemců o spolupráci s námi velmi vážíme a jsme rádi, že máte zájem stát se součástí stabilního organizátorského týmu.

Hledáme zájemce o práce spojené jak s přípravou (den před závodem), tak i se samotným zajištěním celého závodu na různé pozice napříč celým spektrem zajišťovaných služeb.

Brigádníci od nás dostanou:

  • 400,- nebo 800,- Kč za den (konkrétní hodnota závisí na pozici, kterou budou zastávat)
  • tradiční tričko závodu
  • jídlo během soboty v zázemí závodu

Přihlásit se může osoba starší 15 let vyplněním přihlášky na tomto odkaze. Po odeslání Vaší přihlášky budete emailem informováni o jejím stavu. Zájemce je přihlášen v momentě, kdy mu je potvrzeno přijetí jeho přihlášky a zařazení do databáze zájemců.

Finální zařazení na konkrétní pracovní pozice proběhne nejpozději 1–2 týdny před konáním závodu a bude všem přihlášeným oznámeno emailem.

Pokud máte zájem i o jiné sportovní akce, je na stejném odkazu možné přihlásit se i na naše tradiční florbalové turnaje (celý rok) nebo nový basketbalový turnaj (červen). Detailní informace k nim pak naleznete na jejich vlastních webových stránkách.

 

V případě dalších dotazů kontaktujte: Kristýna Anova, tyna@tcse.cz

 

Těšíme se na Vás!

Nahoru