Přeskočit na obsah

Nová trika 2023

Letos pro vás máme změnu ohledně trik Pražská padesátka 2023. Trika nově nejsou součástí startovného, ale dají se přikoupit během vaší online registrace.

K tomuto kroku jsme se rozhodli přistoupit nejen kvůli rostoucím nákladům, ale také z důvodu, že spousta z vás triko nevyužije a je i ekologičtější variantou vyrobit ho pouze těm, kteří o něj opravdu stojí. Při objednání předem triko nabízíme za nákladovou cenu 200 Kč a je potřeba ho objednat do 13. 8. Poté už bude možné ho zakoupit jen na místě, kde bude k dispozici jen velmi omezený počet kusů.

Zároveň nám to umožní trika vyrobit v lepší kvalitě, a to jak v kvalitě tisku, tak v kvalitě vybraného textilu. Střih bude jednotný, unisex, v jednom barevném provedení. Rádi bychom upozornili, že se jedná o jiný typ triček, mírně elastický, a tak nevycházejte z velikostí triček z minulých let (viz aktuální rozměry níže).

Pokud už jste registrováni a triko jste zapomněli objednat, závazně objednejte na email pavel.landa1@gmail.com – napište nám velikost, jméno pro výdej – platba budu vybrána na místě v den závodu, v hotovosti.

Předem vám děkujeme za pochopení a věříme, že pro ty, kteří mají naše triko rádi, to nebude překážka.

Pražská padesátka 2023

Nahoru