Přeskočit na obsah

Tradiční akce s Únětickým pivovarem

Pokud jste již registrováni na letošní ročník Pražské padesátky, využijte naší spolupráce s Únětickým pivovarem a zajeďte si na pivo ZDARMA. Stačí se prokázat potvrzením o registraci přímo v pivovaru, a jedna vychlazená desítka či dvanáctka bude vaše. Výlet na kole z Prahy do Únětic zabere zhruba hodinu, trasa tam i zpět měří necelých 30 km. Věříme, že vzdálenost, terén i možnost občerstvení je ideální letní přípravou na Pražskou padesátku. Sdílejte výlet do pivovaru v našem klubu na STRAVĚ, kde mimo ještě stále soutěžíme o registraci.

https://www.strava.com/clubs/prazska50.

Nabídka v Úněticích platí v období 1. 6.-31. 8. 2023 🚴🏰🏅

Historie Únětického pivovaru sahá až do roku 1710. Dnes v Úněticích vaří desítku, dvanáctku a občas také speciál. Posláním pivovaru je vařit a dodávat poctivé dobré pivo z tradičních českých surovin. Pivovaru především záleží, aby v hospodách bylo Únětické pivo vždy čerstvé, dobře ošetřené a správně načepované.

Obec Únětice se nachází v okrese Praha-západ, kraj Středočeský, v údolí Únětického potoka (historické jádro je situováno ve svahu po levé straně) zhruba 8,5 km severozápadně od centra Prahy.

Nahoru